Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Davo Sint-Truiden.

Spookvliegerlaan 1131
3800 Sint-Truiden

Telefoon: 011 71 30 00
E-mail: Sint-Truiden@davo.net.bmw.be

Verkoop

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Sint-Truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Naverkoop

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: sint-truiden@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma : 09:00 - 18:00
Di - Vr : 07:30 - 18:00
Za : Gesloten

Accessoire & Lifestyle

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 17:00
Za : Gesloten

Wisselstukken

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 10:00 – 11:00
Za : Gesloten

Karel Daenen
Operationeel Directeur

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 23 71 55 012 23 71 55
E-mail: karel.daenen@davo.net.bmw.be


Sven Timmermans
Site Manager

Telefoon: 011 71 30 04 011 71 30 04
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 04 011 71 30 04
E-mail: sven.timmermans@davo.net.bmw.be


Alain Liebens
Sales Advisor BMW

Telefoon: 011 71 30 01 011 71 30 01
E-mail: alain.liebens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 01 011 71 30 01
E-mail: alain.liebens@davo.net.bmw.be
Philippe Vancraywinkel
Sales Advisor BMW - BMW Premium Selection

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be
Raf Vanbrabant
Sales Advisor BMW

Telefoon: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Raf.vanbrabant@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 08 011 71 30 08
E-mail: Raf.vanbrabant@davo.net.bmw.be


Philippe Vancraywinkel
Sales Advisor BMW - BMW Premium Selection

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 02 011 71 30 02
E-mail: philippe.vancraywinkel@davo.net.bmw.be


Wim Kempeneers
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 03 011 71 30 03
E-mail: Wim.Kempeneers@davo.net.bmw.be
Thomas Dewil
Service Advisor

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Thomas.Dewil@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 00 011 71 30 00
E-mail: Thomas.Dewil@davo.net.bmw.be


Wim Huisman
Magazijn & Accessoire Coördinator

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be

Telefoon: 011 71 30 09 011 71 30 09
E-mail: Wim.Huisman@davo.net.bmw.be


Tom Jans
Finance & Administration

Telefoon: 012 44 07 56 - 012 23 71 55 012 44 07 56 - 012 23 71 55
E-mail: Tom.Jans@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 56 - 012 23 71 55 012 44 07 56 - 012 23 71 55
E-mail: Tom.Jans@davo.net.bmw.be
Bart Jonckers
Boekhouding

Telefoon: 012 44 07 82 - 012 23 71 55 012 44 07 82 - 012 23 71 55
E-mail: Bart.Jonckers@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 82 - 012 23 71 55 012 44 07 82 - 012 23 71 55
E-mail: Bart.Jonckers@davo.net.bmw.be


Tako Steenbeek
Marketing Coördinator

Telefoon: 012 44 07 64 - 012 23 71 55 012 44 07 64 - 012 23 71 55
E-mail: tako.steenbeek@davo.net.bmw.be

Telefoon: 012 44 07 64 - 012 23 71 55 012 44 07 64 - 012 23 71 55
E-mail: tako.steenbeek@davo.net.bmw.be


Kristof Bauwens
Fleet Sales Advisor

Telefoon: 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00) 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00)
E-mail: kristof.bauwens@davo.net.bmw.be

Telefoon: 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00) 0499 92 22 66 (09:00 - 18:00)
E-mail: kristof.bauwens@davo.net.bmw.be

BMW Davo Sint-Truiden

Spookvliegerlaan 1131, 3800 Sint-Truiden, Belgique
Spookvliegerlaan 1131,
3800 Sint-Truiden, Belgique

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top